Aleksandra Siewert Wicemistrzynią Juniorów Województwa Pomorskiego w Kickboxingu.

Jarosław Niewiadomski

Aleksandra Siewert MISTRZWOJPOMORSKIEGO

Ola treniuje w Naszym klubie Karate KYOKUSHIN, KICKBOXING i SAMOOBRONĘ.


Zaczynała jako 13 latka od zajęć Samoobrony, na które przyprowadziła ją Mama.


Mama do dzisiaj trenuje samoobronę, w między czasie wciągnęła w zajęcia z samoobrony swojego męża Marka a syna Przemka w treningi Karate KYOKUSHIN.


Pod wpływem zajęć z biegania prowadzonych przez nasz klub bezpłatnie również dla osób nie będących klubowiczami, cała rodzina zaczęła systematycznie biegać, w chwili obecnej biorąć udział w wielu biegach ulicznych, min. reprezentując PSzW FIGHTER na prologu Cyklu Kaszuby Biegają w Chwaszczyńskiej 10".


Zapraszamy wszystkich mieszkanców Naszej Gminy do naśladowania rodzinnego sposobu na wspólne pasje i spędzanie razem wolnego czasu.

 

Aleksandra Siewert MISTRZYNI

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież