Chwaszczyno.pl

MIKOŁAJKOWY SUKCES ZAWODNICZEK UKS WILKI CHWASZCZYNO

UKS Wilki Chwaszczyno

IMG 20181208 WA0004

W ubiegłą sobotę 8 grudnia zawodniczki UKS Wilki Chwaszczyno wzięły udział w Ogólnopolskim Mikołajkowym Turnieju Minisiatkówki o Puchar Małgorzaty Glinki w Szczecinku. Jak zwykle nie zawiodły.


Drużyna „ Trójek” w składzie: Aleksandra Buchowiecka, Martyna Bruździak, Amelia Fiodorowicz  oraz Zuzanna Śliwiak zdobyły złoty medal, a drużyna w składzie: Zuzanna Baran- Cieślik, Joanna Lipińska, Daria Lidzbarska i Roksana Szmidtke uplasowały się na piątym miejscu.

Drużyna „ Czwórek” w składzie: Martyna Buraczyńska, Julia Dunst, Zuzanna Olkowska oraz Laura Warecka wywalczyły srebrny medal.

Wyjazd na turniej był współfinansowany przez Ośrodek Kultury i Sporty w Żukowie. Dziękujemy.

Brawo dziewczyny !!!!! Jesteśmy z Was dumni.  

 

UKS Wilki Chwaszczyno

IMG 20181208 WA0005IMG 20181208 WA0005

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież