Chwaszczyno.pl

Chwaszczynianin Szymon Liszewski z medalem

Michał Witt

szymon liszewski medal 2

Uczeń naszej szkoły i mieszkaniec Chwaszczyna ponownie zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski w biegach górskich na krótkim dystansie ( 600m. )Tym razem zawody odbyły się w miejscowości KRYNKI w woj. Świętokrzyskim. Głównym patronem tej imprezy był PZLA.

Szymon z czasem 2.20 sek. rzutem na taśmę  uplasował się na trzeciej pozycji, wyprzedzając tuż przed metą dwóch zawodników, a tracąc do zwycięzcy 4 sekundy.


Szymon zdobył także złoty medal, ale drużynowy! Jego ZORZA Gdynia, do której uczęszcza Szymon zdeklasowała wszystkie kluby zdobywając 96 punktów i wyprzedzając kolejny klub o ponad 40 punktów.

Przypomnijmy, że Szymon w tym roku zajmował trzy razy 3 miejsce (w kwietniu Ustrzyki Dolne na dystansie 1000m, w sierpniu Międzygórze na dystansie 800m i w październiku Krynki na dystansie 600m. )

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

szymon liszewski medal 1

 

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież