Chwaszczyno.pl

Młodzi piłkarze dopingowali młodszy skład reprezentacji Polski. Mecz Polska-Gruzja na Stadionie Miejskim w Gdyni

Karol Krefta
stadion miejski polska gruzja 2

We wtorkowy wieczór chłopcy z KS Chwaszczyno oraz SKS Vigo Tuchom zameldowali się na Stadionie Miejskim w Gdyni na meczu reprezentacji Polski U21 w ramach eliminacji Mistrzostw Europy. Nasza bardzo silna, bo 120-osobowa grupa, mocno kibicowała naszej reprezentacji, która pokonała Gruzję 3:0.

Był to kolejny wspólny wyjazd na mecz polskiej reprezentacji. Uśmiechy i radość naszych dzieci były najlepszym podsumowaniem tego wyjazdu. Młodzi piłkarze nie opuścili stadionu z niczym. Po meczu dostali autografy od piłkarzy oraz zrobili sobie wspólne zdjęcie z reprezentantem Polski Dawidem Kownackim.

stadion miejski polska gruzja 1
W imieniu obu klubów oraz dzieci składam gorące podziękowania Pomorskiemu Związkowi Piłki Nożnej oraz Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej za otrzymaną tak dużą ilość biletów.

stadion miejski polska gruzja 4

Podziękowania składam również firmie przewozowej ADRIAN Przewozy Autokarowe za bezpieczny transport na ten wyjazd.

stadion miejski polska gruzja 6

Podziękowania kieruję również do opiekunów, którzy czuwali nad bezpieczeństwem dzieci.

stadion miejski polska gruzja 3

 

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież