Chwaszczyno.pl

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Kickboxingu i Grapplingu

Jarosław Niewiadomski

mistrzostwa woj pomorskiego kartuzy

W dniu 7 kwietnia w Kartuzach zawodnicy Naszego Klubu Kamila Biegańska, Marcin Krause i Karol Karczewski walczyli w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Kickboxingu, w light-contact oraz kick - light.

Zdobywając trzy złote i trzy srebrne medale, potwierdzili swoje umiejętności i dużą wolę walki w wymagających pojedynkach. Gratulacje dla zawodników, podziękowania za doping i wsparcie dla obecnych na zawodach klubowiczów: Sylwii, Justyny, Rafała i Artura oraz sympatyków naszego Klubu.


Zapraszamy wszystkich do udziału w treningach i skorzystania z możliwości sprawdzenia siebie w ramach współzawodnictwa sportowego.

OSU !

Jarosław Niewiadomski
Pomorska Szkoła Walki FIGHTER

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież