Chwaszczyno.pl

Około 650 biegaczy zawita w tę sobotę do Chwaszczyna!

Michał Witt

str 2

W Chwaszczynie 10 marca 2018 odbędzie się Biegowe Powitanie Wiosny. Dwa starty - na 5 i 10 km przyciągną na Kaszuby około 650 zawodników i zawodniczek. Będzie to oficjalny start sezonu biegowego 2018 na Kaszubach.
str 1

Po zimowej przerwie od zawodów znów poczujesz moc! Biuro, znajdujące się na hali sportowej, czynne będzie w godzinach od 8.30 do 10.30. Każdego zawodnika zapraszamy na powitalną kawę lub herbatę i ciastko do kawiarenki czynnej od godz. 8.30. O godz. 10.00 rozpoczną się biegi towarzyszące bezpłatne, bez zapisów dla wszystkich chętnych dzieci i dorosłych. Osoby niepełnoletnie powinny mieć zgodę opiekuna prawnego. Osoby, które ukończą bieg otrzymają symboliczny medal. III Chwaszczyńska '10

medal


Dla uczestników biegu głównego, przed startem, zostanie przeprowadzona profesjonalna rozgrzewka przez Modelscy Sport Club. Start ostry o godz. 11.00. Trasa biegu licząca 10 km wiedzie przez urokliwe tereny sołectwa Chwaszczyno. Duża część trasy to urokliwe lasy. 

Warto pobiec w Cyklu Kaszuby Biegają 2018 I Chwaszczyńska '5

POWODYCHWASZCZYNO


Dla osób, które nie piszą się na 10 km, a chcą wziąć udział w oficjalnym biegu, przygotowaliśmy I Chwaszczyńską ‘5. Ten bieg o dystansie 5 km zainauguruje nowy cykl biegów kaszubskich – „KB na 5”. Biegacze i biegaczki uczestniczący w biegach na dystansie 5 i 10 km otrzymają na mecie pamiątkowy medal oraz będą zaproszeni na gorący posiłek. Każdy z gości będzie mógł skorzystać z profesjonalnego masażu sportowego.
Na hali sportowej o godz. 12.30 ruszy program artystyczny. Pół godziny później udekorujemy najlepszych zawodników. Odbędzie się także losowanie nagród, w tym telewizorów.


str 4

To najlepszy sposób, aby powitać wiosnę   Parking dla zawodników zostanie przygotowany na Giełdzie Samochodowej w Chwaszczynie przy ul. Tuwima. Powitaj wiosnę razem z nami, rozbiegaj się w Chwaszczynie i wejdź z uśmiechem w nowy sezon biegowy! Do zobaczenia!


27368441 1337260969713174 3203726339625813114 o

 

Więcej informacji: http://biegchwaszczyno.cyklkb.pl Zapisy: https://zapisy.info

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież