Chwaszczyno.pl

Treningi karate kyokushin w Chwaszczynie dla dorosłych i młodzieży

Michał Witt

 

karate kyokushin chwaszczyno

Zapraszamy dorosłych i młodzież na treningi karate kyokushin. Treningi odbywają się w Szkole w Chwaszczynie w poniedziałki i środy o godz. 20.00

Karate Kyokushin dla młodzieży i dorosłych

 karate kyokushin chwaszczyno

Dlaczego młodzież i dorośli powinni trenować karate?

Treningi Karate Kyokushin to idealny sposób, by poznać praktyczne zastosowanie sztuk walki: pozycji, uderzeń, kopnięć i bloków. To również jedna z najlepszych metod kształtowania poszczególnych zdolności motorycznych, takich jak siła, wytrzymałość, szybkość oraz gibkość. Intensywne treningi mają przede wszystkim pomóc zapomnieć o trudach dnia codziennego, poprawić ogólną sprawność fizyczną uczestników, korzystnie wpłynąć na zdrowie oraz poznać metody skutecznej samoobrony.

Program zajęć dla młodzieży i dorosłych obejmuje:

- przygotowanie do walki w pełno-kontaktowym systemie sportowym knock-down,
- nauka podstawowych technik karate,
- trening na workach i tarczach,ćwiczenia siłowe, wytrzymałościowe, szybkościowe i „rozciągające” gwarantujące szybki wzrost sprawności fizycznej,
- Kettlebell,
- CrossFit,
- „Sparingi” – walki treningowe- dostosowane do wieku, sprawności i stopnia zaawansowania,
- techniki skutecznej samoobrony,
- przygotowanie do startów w turniejach karate (dla chętnych).

Dzięki systematycznemu treningowi poprawisz swoją wydolność, wzmocnisz główne partie mięśniowe, nauczysz się prawidłowego wykonywania technik ręcznych i nożnych, popracujesz nad swoją sylwetką, zredukujesz tkankę tłuszczową, zwiększysz pewność siebie i pozbędziesz się negatywnych emocji.

Treningi Karate prowadzone są z poszanowaniem zasad dydaktyki i metodyki zajęć sportowych, ale w atmosferze dyscypliny i samurajskich tradycji. Ich celem jest wszechstronny i harmonijny rozwój psychofizyczny ćwiczących oraz nabycie rzeczywistych umiejętności walki.

Zajęcia prowadzi Mistrz Świata (2016) Michał Marcinkowski 3 DAN tel. 737 133 777

 

karate kyokushin chwaszczyno

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież