III liga dla KP Starogard Gdański. KS Chwaszczyno rozpocznie grę od B klasy. Zgłoś się do gry!

Karol Krefta

ks chwaszczyno 111

 

Potwierdziły się informacje ze sportowych kuluarów. KS Chwaszczyno nie rozpocznie gry w III lidze, a zacznie grę od najniższej klasy rozgrywkowej. W wyniku formalnej fuzji z KP Starogard Gdański to gracze ze Starogardu Gdańskiego zajmą miejsce chwaszczyńskiego klubu.

Na walnym spotkaniu Klubu Sportowego Chwaszczyno doszło do formalnej fuzji klubu KP Starogard Gdański z chwaszczyńskim zespołem. Dzięki powyższemu scaleniu starogardzki klub zajmie miejsce KS Chwaszczyno i zagra w II grupie III ligi (pomorsko-zachodniopomorska).

KS Chwaszczyno formalnie przestanie istnieć, ale w miejsce rozwiązanego klubu powstanie nowe stowarzyszenie o tej samej nazwie. Tym samym w sezonie rozgrywkowym 2017/2018 zespół KS Chwaszczyno będzie uczestniczył w rozgrywkach prowadzonych przez Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku na poziomie „B” klasy.

- Jeśli jesteś zainteresowany grą w naszym klubie, zapraszamy na najbliższy trening we wtorek 25 lipca 2017 o godz. 20:30 na boisku w Chwaszczynie - nawołuje dotychczasowy wiceprezes KS Chwaszczyno Janusz Płocki - Prosimy o przekazywanie informacji wszystkim chętnym do gry - dodaje.

Szczegółowych informacji udziela Wojciech Herka pod nr telefonu 501 368 690.

PIERWSZY TRENING KS CHWASZCZYNO
25 lipca (wtorek) 2017 r. o godz. 20:30 na stadionie przy ul. Węglowej

Zapraszamy wszystkich chętnych do gry! Szczegóły na treningu!

 

 

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież