Wypadek przed rondem w Chwaszczynie

Karol Krefta
ospchwaszczyno2

We wtorek na ul. Oliwskiej w Chwaszczynie doszło do wypadku, w którym zderzyły się dwa samochody osobowe. W wyniku zdarzenia jedna z pasażerek trafiła do szpitala.

Druhowie z OSP Chwaszczyno dostali wezwanie o godz. 15:55. Na miejscu okazało się, że w wypadku uczestniczą dwa pojazdy. Jak poinformowała Jarosława Krefta z KPP w Kartuzach, kierujący samochodem marki hyundai podczas wykonywania manewru lewoskrętu nie zachował należytej ostrożności i uderzył w opla jadącego w kierunku ronda.

ospchwaszczynofot. ospchwaszczyno.pl

Pasażerka opla w wyniku odniesionych ogólnych obrażeń trafiła do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

ospchwaszczyno1

fot. ospchwaszczyno.pl


Na miejscu pracowały służby: OSP Chwaszczyno, JRG 4 Gdynia Wielki Kack, JRG Kartuzy, zespół ratownictwa medycznego i policja.

 

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież