Chwaszczyno.pl

Czwartkowe interwencje OSP Chwaszczyno: pożar i wypadek

Karol Krefta
interwencja czwartek osp pozar 1

Czwartek 14 grudnia dla ochotników z Chwaszczyna zaczął się już chwilę po północy. Przez 2 godziny strażacy gasili palący się budynek. Rano udzielali pomocy w wypadku dwóch ciężarówek.

Krótko po północy zastęp chwaszczyńskiej jednostki OSP został zadysponowany do pożaru przy ulicy Węglowej. Po przybyciu na miejsce okazało się, że na terenie giełdy płonie budynek.

interwencja czwartek osp pozar 2

fot. ospchwaszczyno.pl

Obiekt spłonął niemal doszczętnie. Ochotnikom z Chwaszczyna pomagały zastępy z Gdyni i Kartuz. Akcja gaśnicza zakończyła się po ok. dwóch godzinach.

interwencja czwartek osp pozar 3

fot. ospchwaszczyno.pl

Po nieprzespanej nocy strażacy ponownie ruszyli na pomoc już przed godziną 10. Druhowie zostali zadysponowani do wypadku na ulicy Leśnej.

interwencja czwartek osp wypadek 2

fot. ospchwaszczyno.pl

Na miejscu okazało się, że w wypadku uczestniczą dwie ciężarówki. Zadaniem druhów było zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz udzielenie pomocy przedmedycznej osobie poszkodowanej.

interwencja czwartek osp wypadek 4

fot. ospchwaszczyno.pl

Wyniku zdarzenia jedna osoba została przetransportowana do szpitala. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

interwencja czwartek osp wypadek 1

fot. ospchwaszczyno.pl

foto: ospchwaszczyno.pl

 

 

Komentarze   

nie do uwierzenia
+6 #1 Za szybko i zbyt wąsko na Leśnej.nie do uwierzenia 2017-12-15 08:56
Szczęscie w nieszczęściu, ze to nikt z mieszkańców ul. Leśnej. Od dawna mówimy, że na Leśnej jest za szybko, ale włodarze udają że nie słyszą. Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to fikcja, trzy razy zaznaczyłem przekraczanie dozwolonej prędkości, po pierwszym i drugim zgłoszeniu odniosłem wrażenie że kierowcy jeżdzący do POLGRAVEL-u zostali poinformowani że będzie kontrola policji, przy trzecim już nikt nie przyjechał, zgłoszenie od razu zostało odnotowane jako nie potwierdzone. Nawierzchnia asfaltowa, brak pobocza w dalszej cząści, pozostawiają wiele do życzenie.
Droga przez ostatnie 30 lat nie przeszła żadnego remontu.a POLGRAVEL buduje ścieżki na cmentarzu-GRATU LUJĘ.
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież