Chwaszczyno.pl

Śmiertelne potrącenie pieszej w Tuchomiu

Karol Krefta
osp wypadek tuchom 1

 

Piątkowy poranek przyniósł tragiczne informacje z krajowej 20-tki. Przed godz. 6 w Tuchomiu na ulicy Gdyńskiej kierujący skodą na przejściu dla pieszych potrącił kobietę. 52-latka zginęła na miejscu.

Jak informuje portal kartuzy.info kierujący skodą 47-letni mężczyzna, jadąc od Gdyni w kierunku Miszewa, potrącił na pasach kobietę. Kierowca przewiózł ją na masce kilkadziesiąt metrów, po czym się zatrzymał. Kobieta upadła na jezdnię, a w stojący pojazd uderzył inny samochód, w wyniku czego kierujący skodą przejechał po ciele kobiety. Mieszkanka powiatu kartuskiego poniosła śmierć na miejscu.

osp wypadek tuchom 2

fot. ospchwaszczyno.pl

Strażacy podnieśli pojazd za pomocą narzędzi hydraulicznych, dopiero wtedy udało się uwolnić kobietę. Droga przez kilka godzin była zablokowana. Śledczy wyjaśniają okoliczności i przyczynę tej tragedii. Na miejscu pracowały zastępy OSP Chwaszczyno, JRG Kartuzy, JRG Gdynia, zespół ratownictwa medycznego, policja, prokurator i biegły sądowy.

osp wypadek tuchom 3

fot. ospchwaszczyno.pl

oprac. na podstawie
- kartuzy.info
- ospchwaszczyno.pl

 

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież