Chwaszczyno.pl

Interwencje OSP w Chwaszczynie po potężnych nawałnicach na Pomorzu

Karol Krefta

wichura 3

Mimo, iż w Chwaszczynie i w Tuchomiu skutki wietrznych nawałnic nie były tak dotkliwe, jak na terenach powiatu chojnickiego, to i tak druhowie z OSP mieli sporo pracy.

Podczas pierwszej interwencji z piątku na sobotę już o godz. 2 chwaszczyńscy strażacy usuwali połamane gałęzie wzdłuż DK 20 na trasie Gdynia-Żukowo. Chwilę później na ulicy Szkolnej w Tuchomiu zabezpieczali zerwaną linię energetyczną.

wichura 1

fot. ospchwaszczyno.pl

W porannych akcjach druhowie usuwali miejscowe zagrożenia związane z oberwanymi gałęziami i konarami. Przed godz. 8 strażacy ściągali gałęzie z dachu budynku przy ulicy Oliwskiej w Chwaszczynie.

wichura 2

fot. ospchwaszczyno.pl

Po południu na ulicy Spacerowej w Chwaszczynie druhowie usuwali powalone drzewo na budynek. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

wichura 4

fot. ospchwaszczyno.pl

wichura 5

fot. ospchwaszczyno.pl

wichura 6

fot. ospchwaszczyno.pl

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież