Zaproszenie na spotkanie w sprawie zaprojektowania i budowy ul. Słowackiego, Żeromskiego (II etap) oraz ulic sąsiednich

Biuletyn sołectwa Chwaszczyno
ul zeromskiego2

Sołtys sołectwa Chwaszczyno Aleksandra Nosel zaprasza mieszkańców na spotkanie z Burmistrzem Gminy Żukowo Panem Wojciechem Kankowskim w sprawie zaprojektowania i budowy ulic: Słowackiego, Żeromskiego (II etap) i ulic sąsiednich oraz w sprawie zaprojektowania i budowy zbiornika retencyjnego na wody opadowe.

Spotkanie odbędzie się 24 października (czwartek) o godz. 17.00 w Strefie Kultury przy ul. Żeromskiego 9.

Przypominamy również o kolejnym terminie posiedzenia sołtysa i rady sołeckiej, które jest zaplanowane na środę 23 października na godz. 19.00. Na dyżur radnych zapraszamy przed posiedzeniem rady sołeckiej na godz. 18:30.

Sprawy do omówienia prosimy zgłaszać przed zaplanowanym spotkaniem:
Jacek Fopke, tel. 693 714 824, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jolanta Wiercińska 500 079 748, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu!

Sołectwo Chwaszczyno

Komentarze   

endrju
0 #1 RE: Zaproszenie na spotkanie w sprawie zaprojektowania i budowy ul. Słowackiego, Żeromskiego (II etap) oraz ulic sąsiednichendrju 2019-10-21 12:56
Przecież część z tych ulic tj. Słowackiego, dalej Żeromskiego i Gałczyńskiego jest już zaprojektowana. ....
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież