Internet coraz bliżej...

Piotr Gajewski

internet IMG 1618

Po ponad 2 latach od pierwszego artykułu w sprawie sieci światłowodowej w Chwaszczynie wreszcie mamy dla Was dobre wieści.

Jak informuje firma Interkar, operator sieci światłowodowej TV Kaszebe, już wkrótce mieszkańcy Centrum Chwaszczyna mogą się spodziewać dostępu do nowoczesnej infrastruktury światłowodowej, zapewniającej przepływności niespotykane w sieciach radiowych (LTE, WiFi) i dodatkowo odpornych na warunki atmosferyczne.

Umowa z OKiS Żukowo oraz OSP w Chwaszczynie na dzierżawę pomieszczeń do montażu tzw. OLT zostanie zawarta do końca lipca i w zasadzie już tylko tygodnie będą dzieliły Państwa od fizycznego montażu światłowodów i urządzeń końcowych w Waszych domach.

Najszybciej podłaczeni mogą być ci, którzy przy swoich posesjach posiadają pomarańczowe rurki przedstawione na ponizszym zdjęciu i są w zasięgu pierwszego etapu instalacji sieci światłowodowej w Chwaszczynie. W tej chwili od Was tylko zależy jak szybko sieć będzie się "rozszerzać" na resztę Chwaszczyna (im więcej chętnych tym szybciej). 

internet IMG 1619

Aby cała ta operacja przebiegła szybko i sprawnie zainteresowanych podłączeniem do sieci światłowodowej, którzy znajdują się w obszarze "oddziaływania" etapu 1 prosimy o kontakt z firmą Interkar.

Poniżej dane do pracownika odpowiedzialnego za zawieranie umów abonenckich:

Pan Krzysztof Ammer
tel. 570 706 970
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież