Dyżur radnych oraz posiedzenie rady sołeckiej - środa 19 czerwca

Sołectwo Chwaszczyno

biuletyn solecki

Przypominamy, iż najbliższe posiedzenie sołtysa i rady sołeckiej oraz dyżur radnych obędzie się w środę 19 czerwca 2019r., w Strefie Kultury w Chwaszczynie, przy ul. Żeromskiego 9.

1) Na dyżur radnych zapraszamy na godz. 18:30.

Sprawy do omówienia prosimy zgłaszać przed zaplanowanym spotkaniem:

Jacek Fopke, tel. 693 714 824, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jolanta Wiercińska 500 079 748, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2) Posiedzenie sołtysa oraz rady sołeckiej rozpocznie się o godz. 19.00.

Na najbliższym posiedzeniu zostanie omówione zagadnienie zmiany organizacji ruchu m. in. na ul. Mickiewicza, Żeromskiego, Sienkiewicza.

Posiedzenia są otwarte dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców i organizacji.

 

Zapraszamy do udziału.

 

 

 

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież