Sukces siatkarzy z chwaszczyńskiej szkoły

Małgorzata Baniewicz-Odrzywołek

foto plaza 1

W dniu 4 czerwca w Gdyni siatkarze ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Chwaszczynie wywalczyli 3 miejsce w Finale Wojewódzkim XX Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej Chłopców!

Jest to kolejny świetny wynik podopiecznych Roberta Zochniak po srebrnym medalu w finale halowym mistrzostw województwa, które odbyły się w maju.

Zawody wygrali siatkarze ze Starogardu Gdańskiego. Nasz zespół wystąpił w składzie: Dominik Jażdżewski, Norbert Dunst i Sebastian Pospieszny. Wszyscy chłopcy są uczniami III klasy gimnazjalnej o profilu siatkarskim. Wielkie Brawa!!!

 

foto plaza 2

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież