'MOJA ULICA, MOJE CHWASZCZYNO!' - edycja 2019. Zaproszenie na spotkanie mieszkańców.

nadesłane Sołectwo Chwaszczyno

moja ulica moje chwaszczyno 2019 mniejsze

Wzorem ubiegłych lat zapraszamy mieszkańców sołectwa Chwaszczyno do udziału w spotkaniach osiedlowych pn. 'MOJA ULICA, MOJE CHWASZCZYNO!'. Na spotkaniach podsumujemy co udało się zrobić w przeciągu minionego roku, co jeszcze pozostało do realizacji oraz jakie kolejne działania należy podjąć aby mieszkało się jeszcze lepiej.Aby dotrzeć bezpośrednio do mieszkańców spotkania będą organizowane w różnych lokalizacjach na terenie Chwaszczyna.

Na pierwsze spotkanie zapraszamy mieszkańców rejonu Lisie Błota we wtorek 4 czerwca o godz. 19.00 do firmy TRIADA AUGUSTO POMORZE przy ul. Lisiej 15 w Chwaszczynie.

Na spotkaniu będziemy rozmawiać m.in. o realizacji programu płytowego, poprawie bezpieczeństwa, ustaleniach w sprawie uregulowaniu stanu prawnego ul. Prusa oraz ul. Podleśnej, stanu zaawansowania prac nad miejscowymi planami zagospodarowania przestrzennego oraz kontynuacji budowy oświetlenia dróg gminnych.

Kolejne spotkanie odbędzie się w czwartek 6 czerwca o godzinę 19.00 w sali konferencyjnej salonu samochodowego TOYOTA przy ul. Gdyńskiej 68 w Chwaszczynie. Na to spotkanie zapraszamy mieszkańców rejonu ulicy Kaszubska Droga, ulicy Oliwskiej od granicy Gdańska w stronę Chwaszczyna, mieszkańców Osiedla Angielskiego, Osiedla Nad Jeziorem oraz ulic Jeziorna, Szafirowa, Ametystowa, Ekologiczna, Szmaragdowa, Rubinowa, Złota, Ogrodowa, Diamentowa, Brylantowa, Bursztynowa, Telesfora, Teodora.

Na spotkaniu będziemy rozmawiać m.in. rozwoju placu rekreacyjnego przy ul. Jeziornej oraz jego uroczystemu otwarciu, budowie oświetlenia ulicy Jeziornej, Szafirowej i Bursztynowej, zakończeniu utwardzenia ul. Jeziornej i Szafirowej, rozpoczęciu prac budowlanych węzła Chwaszczyno wraz z budową Trasy Kaszubskiej.

Już teraz prosimy o indywidualną refleksję nad najważniejszymi potrzebami Państwa miejsca zamieszkania, jak również całego Chwaszczyna oraz w jaki sposób chciałbym się zaangażować w jego rozwój. Równocześnie prosimy o zgłoszenie przed spotkaniem dodatkowych tematów, o których chcielibyśmy wspólnie porozmawiać.

Bardzo prosimy o obecność, gdyż wnioski ze spotkania będą istotne w podziale środków z funduszu sołeckiego oraz budżetu gminy. Prosimy o poinformowanie i zaproszenie sąsiadów.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Chwaszczyna do czynnego udziału w cyklu spotkań osiedlowych!

Aleksandra Nosel
Jolanta Wiercińska
Jacek Fopke

 

 

 

Komentarze   

Jan
+2 #2 RE: 'MOJA ULICA, MOJE CHWASZCZYNO!' - edycja 2019. Zaproszenie na spotkanie mieszkańców.Jan 2019-06-05 11:37
Cytuję Jedrek:
Po co takie spotkania?Ludzie przyjda z nadzieją A nasi radni powiedzą i tak swoje ...dajcie po 1000pln. To zrobimy.Kpiny budujcie dalej place zabaw trzeba realizować program


Tak masz rację że większość "inwestycji" jest realizowana przy pomocy mieszkańców. Tyle że wtedy byśmy dalej siedzieli w czarnej d... A tak przynajmniej coś jest.
Cytować | Zgłoś administratorowi
Jedrek
+4 #1 Wyciąganie kasyJedrek 2019-06-04 23:07
Po co takie spotkania?Ludzi e przyjda z nadzieją A nasi radni powiedzą i tak swoje ...dajcie po 1000pln. To zrobimy.Kpiny budujcie dalej place zabaw trzeba realizować program
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież