OGŁOSZENIE. Przesunięcie odbioru odpadów komunalnych w niektórych częściach Chwaszczyna

Michał Witt

cleanbud 35

Uprzejmie informujemy, że w związku z połączeniem w Chwaszczynie dotychczasowych 4 rejonów odbioru odpadów komunalnych w 2 rejony, nastąpiło przesunięcie odbioru odpadów zmieszanych do 3 tygodni dotyczy ulic:

Boczna, Brylantowa, Bursztynowa, Dąbrówki, Diamentowa, Ekologiczna, Gdyńska, Jałowcowa, Jeziorna, Kaszubska Droga, Krótka, Kwiatowa, Nałkowskiej, Ogrodowa, Oliwska, Orzeszkowej, Polna, Poprzeczna, Radarowa, Rewerenda, Rubinowa, Rzemieślników, Szafirowa, Szmaragdowa, św. Wojciecha, Telesfora, Telewizyjna, Teodora, Tuwima, Wiczlińska, Wiejska, Węglowa, Wybickiego, Zbożowa, Złota.

Sytuacja dotyczy wyłącznie pierwszego odbioru w miesiącu kwietniu.

W dniach 8 i 9 kwietnia 2019r. firma Clean-Bud (58-557-55-88) odbierze zwiększoną ilość odpadów zgromadzoną w czarnych opisanych workach usytuowanych przy pojemniku na odpady.


Za utrudnienia przepraszamy.

nadesłane UG ŻUKOWO

 

fot. źródło clean-bud.pl

Komentarze   

Jakuza
+6 #5 Wywóz śmieciJakuza 2019-04-09 16:45
Witam :)
w dniu dzisiejszym Nowa firma, miała odebrać śmieci mieszane, ku mojemu zaskoczeniu gdy wróciłem z domu, śmieci nie zostały odebrane, panowie z firmy Clean-Bud wogle się nie pojawili ... to jakiś żart ... nie dość, że prawie 100 % podwyżka to oszołomy nawet nie potrafią przyjechać i odebrać śmieci za które się płaci ... żenada !!!
Cytować | Zgłoś administratorowi
Jak
+9 #4 RE: OGŁOSZENIE. Przesunięcie odbioru odpadów komunalnych w niektórych częściach ChwaszczynaJak 2019-04-06 05:32
I do tego dochodzą podwyżki i to nie małe.
Ja miałem 2 worki i pojemnik, najpierw zabrali jeden. Panowie się zakrecili i ostatecznie zabrali drugi. Jakbym wiedział to bym zrobił na kuble piramidę.

Jak tak będzie to ludzie będą wrzucać śmieci gdzie popadnie bo nie chcą trzymać śmieci przez tygodnie pod domem.
Cytować | Zgłoś administratorowi
Robert
+14 #3 Odpady zieloneRobert 2019-04-05 08:51
Firma Clean-Bud pokazała się z jak najgorszej strony. Z pięciu worków zabrała jeden. Ciekawe co będzie dalej. Oczywiście Gmina nie poinformowała, że zrobi tak dobrze mieszkańcom i ograniczy ilość odbieranych odpadów. Skandal czy głupota ludzi odpowiedzialnyc h za przetarg. Przyszłość pokaże ile śmieci wyląduje w lesie.
Cytować | Zgłoś administratorowi
partys
+16 #2 RE: OGŁOSZENIE. Przesunięcie odbioru odpadów komunalnych w niektórych częściach Chwaszczynapartys 2019-04-04 23:00
Czy zakup dodatkowych kilku pojemników na śmieci rozwiąże problem? Są jakieś limity? Mogę wystawić 100 przed domem?
Ja miałem szczęście i tylko jeden dodatkowy worek, więc wzięli. Widać nie pozostaje nic innego, jak dziki kompostownik na sąsiedniej niezabudowanej działce.
A co będzie z tworzywami sztucznymi? Miały być odbierane co 3 tygodnie. Poprzednia firma była 5 marca, a clean-bud ma być 26 kwietnia. Pojemnik się przesypuje więc obok będzie kilka dodatkowych worków. Też nie wezmą?
Cytować | Zgłoś administratorowi
Krzysztof Jankowski
+18 #1 Odpady odbierane przez firmę Clean-Bud - pierwsze uwagiKrzysztof Jankowski 2019-04-04 20:01
Dzień dobry,
Dzisiaj miałem pierwszy kontakt z firmą Clean-Bud, która odbierała odpady mokre sortowane. Jakie było moje ogromne zdziwienie a wręcz szok kiedy Panowie odbierający zakomunikowali mi, że jeśli mam pojemnik na śmieci to go opróżnią i ewentualnie mogą zabrać jeden worek. Co mam zrobić z pozostałymi workami z mokrymi odpadami? Mam podrzucić do sąsiada na niezabudowaną działkę? Czy może firma Clean-Bud ma inne rozwiązania bo Panowie powiedzieli, że mają odgórny zakaz zabierania większej ilości odpadów. Do tej pory walczyłem z sąsiadami aby nie wyrzucali śmieci za płot, lecz pakowali w worki bo przyjedzie firma i je zabierze. Sądzę, że nie tylko ja mam z tym problem ale wszyscy, którzy mają ogród i do tej pory uczciwie sortowali odpady. Poprzednia firma zabierała wszystkie odpad. Teraz zostało zrobione "ulepszenie". Mam pytanie kto jest odpowiedzialny z Gminy za wybór takiej firmy i jakie były warunki przetargu? Czy teraz będziemy czekać aż Chwaszczyno zostanie zasypane workami z odpadami. I mam tu na myśli wszystkie odpady bo nie wiemy co nas czeka przy następnych odbiorach firmy Clean-Bud.
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież