IV Òdwitanié z kòlãdą w Strefie Kultury! Zapraszamy do wspólnego, śpiewnego pożegnania pieśni bożonarodzeniowych

Karol Krefta

odwitanie z kolada 16

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie zaprasza na ostatnie w tym roku liturgicznym śpiewanie kolęd i pastorałek, polskich i kaszubskich, znanych oraz tych zapomnianych. „IV Òdwitanié z kòlãdą” odbędzie się 1 lutego (piątek) w Strefie Kultury w Chwaszczynie przy ul. Żeromskiego 9 o godz. 19:00.

Prosimy o zabranie ze sobą zeszłorocznych śpiewników – nowi śpiewający także zostaną w nie zaopatrzeni. Przedsięwzięcie to ma na celu rozwój tradycji śpiewania kolęd polskich i kaszubskich, przypomnienie zapomnianych i naukę nowych utworów, muzyczną integrację i promocję twórczości lokalnej.

Będzie też czas na 3K, tzn. kawã, kùcha (ciasto) i kôrbiónkã (pogaduchy).

Po spotkaniu będzie możliwość uregulowania składek członkowskich (członkowie ZK-P). Składki można regulować także poprzez wpłacenie na konto oddziału kwoty 30 zł. Na zebranie należy przynieść potwierdzenie wpłaty.

Zapraszamy do zapisywania się do Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego. Dla chętnych po wspólnym śpiewaniu zostaną przygotowane deklaracje.

Rôczimë! Zapraszamy! Wstęp wolny!

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież