Chwaszczyno.pl

Zabawa mikołajkowa w Strefie Kultury w Chwaszczynie - 8 grudnia godz. 16.00

Michał Witt

impreza mikolajowa M

Sołectwo Chwaszczyno serdecznie zaprasza dzieci w wieku do 12 lat na IMPREZĘ MIKOŁAJKOWĄ, która odbędzie się dnia 8 grudnia w sobotę o godzinie 16.00 w Strefie Kultury w Chwaszczynie. Uwaga! Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia!

W programie:

- konkursy integracyjne o charakterze sprawnościowym dla dzieci i rodziców, dziadków,- żywiołowe tańce, pląsy i piosenki,- malowanie buziek,
- pokaz mega baniek mydlanych,
- wręczanie prezentów przez Mikołaja oraz wspólne zdjęcia z Mikołajem.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia dzieci SMS na numer telefonu 500 079 748 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 06 grudnia 2018.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Partnerzy:

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie, Portal Chwaszczyno.pl, Komitet Mieszkańców ul. Polnej i Rewerenda, Koło Gospodyń Wiejskich, w Chwaszczynie, KS Chwaszczyno, KS Gokken, Ochotnicza Straż Pożarna w Chwaszczynie,  Pomorska Szkoła Walki FIGHTER, Zrzeszenie Kaszubsko- Pomorskie Oddział w Chwaszczynie.

impreza mikolajowa M

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież