Chwaszczyno.pl

Zawieszenie postępowania w sprawie budowy masztu telefonii komórkowej w Chwaszczynie

Karol Krefta
maszt telefoniczny

W dniu 4 października 2018 obwieszczeniem nr UN-PZ.6733.88.2018.AG zostało zawieszone przez Burmistrza Gminy Żukowo postępowanie w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego polegającej na budowie stacji bazowej 32986 ŻUKOWO_CHWASZCZYNO T-Mobile Polska wraz z zasilaniem na wieży kratowej o wysokości 53 m na terenie działki nr 521 obręb Chwaszczyno, gmina Żukowo.

Poniżej link do obwieszczenia Burmistrza o zawieszeniu postępowania:

BIP ŻUKOWO


Jolanta Wiercińska
sołtys sołectwa ChwaszczynoTo już druga taka decyzja w przeciągu dwóch lat. W 2016 roku mieszkańcy na ręce Burmistrza Gminy Żukowo złożyli protest przeciwko budowie stacji bazowej telefonii komórkowej AERO 2 Sp. z o.o. wraz z wykonaniem zasilania elektroenergetycznego na terenie działki nr 545/2. Swoją decyzję argumentowali m.in. tym, że przystąpienie do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania w tym miejscu było niezgodne z prawem.

Więcej w artykule: ZAWIESZENIE POSTĘPOWANIA W SPRAWIE BUDOWY MASZTU W CHWASZCZYNIE

Redakcja Chwaszczyno.pl

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież