Chwaszczyno.pl

Wybory samorządowe 2018 - debata kandydatów na burmistrza gminy Żukowo

Sołectwo Chwaszczyno
debata zukowo

We wtorek, 9 października w Żukowie odbędzie się debata wyborcza z udziałem kandydatów na burmistrzów. Pretendenci do objęcia najważniejszego stanowiska w gminie Żukowo zmierzą się z pytaniami dziennikarzy, mieszkańców, jak również będą mieli okazję zadać pytanie swojemu kontrkandydatowi.

Debata odbędzie się w Centrum Zarządzania Kryzysowego w Żukowie (budynek OSP) we wtorek, 9 października o godzinie 19. Wezmą w niej udział - Wojciech Kankowski, Marek Trepczyk oraz Krystian Gachewicz. Debata jest otwarta dla mieszkańców. Może wziąć w niej udział każdy.

W pierwszym etapie kandydaci na burmistrza gminy Żukowo zmierzą się z pytaniami przygotowanymi przez organizatorów debaty, a więc dziennikarzy Dziennika Bałtyckiego, portalu Kartuzy.info oraz portalu Expresskaszubski.pl.

W drugiej turze kandydaci będą mieli szansę zadań pytanie kontrkandydatowi. A następnie po udzieleniu przez niego odpowiedzi będą mogli ją skomentować.

W trzeciej części każdy kandydat udzieli odpowiedzi na jedno pytanie wylosowane z puli przygotowanej przez publiczność. Na zakończenie każdy z kandydatów będzie miał możliwość, by podsumować debatę.

Debata będzie także transmitowana na żywo na profilu facebookowym portalu Kartuzy.info.Informacja ze strony: kartuzy.info

 

Komentarze   

Olo
+8 #1 RE: Wybory samorządowe 2018 - debata kandydatów na burmistrza gminy ŻukowoOlo 2018-10-03 11:10
i znowu brak sensownego kandydata....
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież