Chwaszczyno.pl

Uwaga! Kontynuacja prac modernizacyjnych na ul. Mickiewicza

sołtys sołectwa Chwaszczyno Jolanta Wiercińska

mickiewicza chwaszczyno

W najbliższych dniach nastąpi kontynuacja prac drogowych na ul. Mickiewicza.

Drugim etapem realizacji będzie demontaż płyt YOMB od strony centrum Chwaszczyna oraz ich ponowne ułożenie od ul. Reja w kierunku centrum.
W związku z pracami drogowymi mogą wystąpić utrudnienia i konieczność objazdu remontowanego odcinka. Zmieniona zostanie również trasa autobusu szkolnego, jednak zmiana nie będzie miała wpływu na czas odjazdu oraz płynność w dowożeniu dzieci do szkoły.


Główne prace w zakresie asfaltowania powinny zostać rozpoczęte po zakończeniu układania zdemontowanych płyt, a całość modernizacji powinna zakończyć się do 31 października.sołtys sołectwa Chwaszczyno
Jolanta Wiercińska

 

fot. google maps

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież