Chwaszczyno.pl

Uwaga! W piątek 7.09 rozpoczęcie prac modernizacyjnych na ul. Mickiewicza

sołtys sołectwa Chwaszczyno Jolanta Wiercińska

mickiewicza chwaszczyno

W piątek 7 września rozpoczną się prace drogowe na ul. Mickiewicza. Zgodnie z udzielonym zamówieniem wykonana zostanie nawierzchni asfaltowa o szerokości ok. 5,0 m i długości ok. 200,00 mb z betonu asfaltowego wraz z wykonaniem obustronnego pobocza z frezu asfaltowego o szerokości ok. 0,5 m i gr. 10 cm oraz wykonaniem obustronnego opornika betonowego, odtworzeniem istniejącego rowu oraz odtworzeniem istniejącego progu zwalniającego.


W ramach prac przewidziano rozbiórkę istniejących płyt z asfaltowanego odcinka oraz ponowne wbudowanie na ul. Mickiewicza od strony żwirowni.


Pierwszym etapem realizacji, który rozpocznie się w piątek, będzie demontaż płyt YOMB oraz ich ponowne ułożenie.
W związku z pracami drogowymi mogą wystąpić utrudnienia i konieczność objazdu remontowanego odcinka. Zmieniona zostanie również trasa autobusu szkolnego, jednak zmiana nie będzie miała wpływu na czas odjazdu oraz płynność w dowożeniu dzieci do szkoły.


Główne prace w zakresie asfaltowania powinny zostać rozpoczęte w drugiej połowie września, a całość modernizacji powinna zakończyć się do 31 października.sołtys sołectwa Chwaszczyno
Jolanta Wiercińska

 

fot. google maps

Komentarze   

Gazda
0 #2 RE: Uwaga! W piątek 7.09 rozpoczęcie prac modernizacyjnyc h na ul. MickiewiczaGazda 2018-09-14 18:47
Żeromskiego zamknięta, nie ma jak objeżdżać korka przy szkole.
Cytować | Zgłoś administratorowi
Mieszkanka
+5 #1 zamknięcie ŻeromskiegoMieszkanka 2018-09-13 07:27
Kiedy zostanie przywrócona przejezdność ul. Żeromskiego? Gdzie są dostępne informacje na temat zakresu, nadzoru i terminu przeprowadzania prac drogowych na drodze dojazdowej?
Droga Rado Sołecka, mieszkańców interesują również tak prozaiczne sprawy dotyczące codziennego funkcjonowania i ustaleń po spotkaniach z mieszkańcami, a nie tylko imprezy dożynkowe czy wyróżnienia.
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież