Chwaszczyno.pl

Zakaz ruchu na Dargaczewie w czasie trwania giełdy

Stowarzyszenie Nasze Osiedle Dargaczewo
zakaz ruchu 1 kopia

Stowarzyszenie Nasze Osiedle Dargaczewo (ul. Łąkowa, Wybickiego, Węglowa, Poprzeczna) informuje mieszkańców Chwaszczyna oraz okolic o zmianie organizacji ruchu w tym rejonie.

W obrębie osiedla Dargaczewo wprowadzono znak B-1, który opisuje zakaz ruchu w obu kierunkach. Znak zakazu będzie obowiązywał w każdą niedzielę w godz. 8:00-15:00. Zwolnieni z przestrzegania tego zaostrzenia są mieszkańcy osiedla.

zakaz ruchu 1

Powodem zmiany jest zwiększenie bezpieczeństwa i możliwości poruszania się własnym samochodem, szczególnie podczas trwania giełdy samochodowej w każdą niedzielę.

Wszystkich klientów giełdy kierujemy na wjazd za Lidlem - tam są ustawione znaki kierujące na parking. Gości mieszkańców naszego osiedla zostaną wpuszczeni na wyżej wymienione ulice po weryfikacji przez panów kierujących ruchem na wjeździe ul. Węglowej.

zakaz ruchu 2

 

Komentarze   

Roman Dunst
+1 #8 ?Roman Dunst 2018-09-08 08:48
Kiedy nastąpiła zmiana statusu dróg na prywatne ?
Cytować | Zgłoś administratorowi
Gazda
+1 #7 RE: Zakaz ruchu na Dargaczewie w czasie trwania giełdyGazda 2018-09-06 18:35
To już drugie takie osiedle w Chwaszczynie. Pierwsze jest przy poczcie.
Cytować | Zgłoś administratorowi
Olek
+5 #6 RE: Zakaz ruchu na Dargaczewie w czasie trwania giełdyOlek 2018-09-04 07:00
Cytuję Z okolicy:
Mieszkańcom tego osiedla się lekko poprzewracało.To może zróbmy zakaz wjazdu na każde osiedle w niedziele i nikt sie z domu nie ruszy.
Dokładnie!! ja rozumiem zakaz parkowania i mandaty ale zakaz wjazdu to przegięcie
Cytować | Zgłoś administratorowi
Z okolicy
+4 #5 RE: Zakaz ruchu na Dargaczewie w czasie trwania giełdyZ okolicy 2018-09-03 22:39
Mieszkańcom tego osiedla się lekko poprzewracało.T o może zróbmy zakaz wjazdu na każde osiedle w niedziele i nikt sie z domu nie ruszy.
Cytować | Zgłoś administratorowi
Łukasz
-1 #4 RE: Zakaz ruchu na Dargaczewie w czasie trwania giełdyŁukasz 2018-09-02 22:06
Cytuję Gazda:
Cytuję Łukasz:
Witam. W jaki sposob panowiw kierujacy ruchem beda weryfikowac gosci? Na jakiej podstawie prawnej moga oni to robic?


Jak nie zgłosisz panom kierującym, że przyjedzie do Ciebie ciocia, to jej nie wpuszczą. I wojna w rodzinie gotowa. Twoją teściową wpuszczą (jeśli masz), bo teściowej nikt nie podskoczy, zwłaszcza cudzej.



Super mi pomogles. Sensowna i uzyteczna informacja. Wez sie puknij czlowieku.
Cytować | Zgłoś administratorowi
Gazda
+2 #3 RE: Zakaz ruchu na Dargaczewie w czasie trwania giełdyGazda 2018-08-31 18:03
Cytuję Łukasz:
Witam. W jaki sposob panowiw kierujacy ruchem beda weryfikowac gosci? Na jakiej podstawie prawnej moga oni to robic?


Jak nie zgłosisz panom kierującym, że przyjedzie do Ciebie ciocia, to jej nie wpuszczą. I wojna w rodzinie gotowa. Twoją teściową wpuszczą (jeśli masz), bo teściowej nikt nie podskoczy, zwłaszcza cudzej.
Cytować | Zgłoś administratorowi
Jan
+7 #2 RE: Zakaz ruchu na Dargaczewie w czasie trwania giełdyJan 2018-08-29 07:09
A co z boiskiem? Tam często w niedziele są mecze.
Cytować | Zgłoś administratorowi
Łukasz
+9 #1 RE: Zakaz ruchu na Dargaczewie w czasie trwania giełdyŁukasz 2018-08-28 22:07
Witam. W jaki sposob panowiw kierujacy ruchem beda weryfikowac gosci? Na jakiej podstawie prawnej moga oni to robic?
Cytować | Zgłoś administratorowi