Chwaszczyno.pl

Zaproszenie na spotkanie mieszkańców osiedla Dargaczewo oraz w sprawie budowy ulicy Żeromskiego - poniedziałek 23 lipca

nadesłane: Jolanta Wiercińska sołtys Chwaszczyna

rada solecka

 

W imieniu Pana Burmistrza Gminy Żukowo oraz przedstawicieli sołectwa Chwaszczyno zapraszamy serdecznie mieszkańców na dwa spotkania:

 


1) w sprawie zaplanowanej budowy ulicy Żeromskiego w Chwaszczynie, które odbędzie się w poniedziałek 23 lipca o godzinie 18.00 w Strefie Kultury w Chwaszczynie, przy ul. Żeromskiego 9Na spotkaniu będzie przedstawiciel Urzędu Gminy Żukowo pan Wiesław Pałka, koordynator Referatu Inwestycji oraz przedstawiciele Spółki Komunalnej, wykonawcy inwestycji.

2) w sprawie  omówienia lokalnych problemów i potrzeb mieszkańców osiedla Dargaczewo (ulice Węglowa, Poprzeczna, Wybickiego, Łąkowa), które odbędzie się w poniedziałek 23 lipca o godzinie19.00 w Strefie Kultury w Chwaszczynie.

Zapraszam do aktywnego udziału!
Jolanta Wiercińska

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież