Chwaszczyno.pl

Zakaz podlewania w gminie Żukowo

Karol Krefta
zakaz podlewania

Zarządzeniem Nr 100/2018 z dnia 9 czerwca 2018 r. Burmistrz Gminy Żukowo wprowadził zakaz podlewania ogródków działkowych, trawników, upraw polowych oraz napełniania basenów na terenie gminy Żukowo.

W związku z przedłużającym się okresem suszy, w trosce o zapewnienie wszystkim mieszkańcom dostępu do wody dla celów socjalno-bytowych oraz ze względu na zagrożenie jakie niesie za sobą brak wody w hydrantach przeciwpożarowych, zarządzeniem burmistrza z dnia 09-06-2018r. wprowadza się zakaz podlewania ogródków działkowych, trawników, upraw polowych oraz napełniania basenów dla wszystkich Odbiorców podłączonych do gminnej sieci wodociągowej na terenie gminy Żukowo.

Powyższy zakaz obowiązuje od 09.06.2018 r. do odwołania.

info: http://skzukowo.pl/155-zakaz-podlewania

 

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież