Chwaszczyno.pl

Zaproszenie na spotkanie mieszkańców rejonu Czarne Błota, osiedla Józefin oraz Kawle 'MOJA ULICA, MOJE CHWASZCZYNO!'

Nadesłane: ​​​Jolanta Wiercińska ​sołtys sołectwa Chwaszczyno

moja ulica moje chwaszczyno 2018

Zapraszamy na przedostatnie już spotkanie w ramach cyku spotkań osiedlowych 'Moja ulica, Moje Chwaszczyno' - edycja 2018.Na spotkanie w dniu 14 czerwca (czwartek) na godzinę 19.30 zapraszamy mieszkańców rejonu Czarne Błota, osiedla Józefin oraz Kawle do 'Mariny Białe Żagle', przy ul. Białe Żagle nad jeziorem Wysockim (boczna od ul. Sambora I) - mapa z lokalizacją mariny w załączeniu.

Na spotkaniu będziemy rozmawiać m.in. o podsumowaniu ustaleń w sprawie własności jeziora Wysockiego, realizacji programu płytowego i kontynuacji budowy oświetlenia dróg gminnych.

Na spotkanie został zaproszony przedstawiciel firmy Interkar, która planuje budowę sieci światłowodowej w Chwaszczynie oraz przedstawiciel Komisariatu Policji w Żukowie aby odpowiedzieć na pytania w kwestiach bezpieczeństwa.

Już teraz prosimy o indywidualną refleksję nad najważniejszymi potrzebami Państwa miejsca zamieszkania, jak również całego Chwaszczyna oraz w jaki sposób chciałbym się zaangażować w jego rozwój. Równocześnie prosimy o zgłoszenie przed spotkaniem dodatkowych tematów, o których chcielibyśmy wspólnie porozmawiać.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Chwaszczyna do czynnego udziału w cyklu spotkań osiedlowych!

Jolanta Wiercińska
Jacek Fopke

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież