Chwaszczyno.pl

Transfery na lotnisko w Gdańsku

nadesłane

ext24 lotnisko 1

Dojazd z lotniska lub na lotnisko jest z reguły dużym wyzwaniem. Wyjeżdżając z całą rodziną oraz z wypełnionymi, ciężkimi walizkami, może to być nie lada kłopotem. Exclusive Transfer zachęca do skorzystania ze swoich usług, aby raz na zawsze skończyć z takimi problemami.


Oferta firmy obejmuje głównie przejazdy na terenie Trójmiasta, lecz możliwy jest dojazd w każde miejsce w kraju. Specjalnością Exclusive Transfer są transfery na lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.
Do dyspozycji każdego z klientów jest auto z nowoczesnej floty – sprawne i bezpieczne, co jest szczególnie ważne przy rodzinnych wyjazdach. Kierowcy firmy są doświadczeni oraz posiadają wszelkie wymagane uprawnienia do prowadzenia pojazdów, przewożących podróżnych.

 

mercedes v class gdansk


Exclusive Transfer jest ponadto organizatorem nie tylko samych dojazdów, lecz pełnych wycieczek. W ofercie można znaleźć przede wszystkim wyjazdy, skupiające się na urokach północnej Polski – jak choćby wycieczki objazdowe po Trójmieście.
Specjalnym punktem w palecie usług Exclusive Transfer są transporty VIP. Dedykowane są one przede wszystkim dla klientów biznesowych, a także na imprezy, takie jak: studniówki, czy osiemnastki. Pasażerowie doświadczają prawdziwie królewskiego przejazdu, w ekskluzywnym aucie oraz z własnym, elegancko ubranym szoferem!


Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: http://exclusivetransfer.pl

 

mercedes v class szymbark