Chwaszczyno.pl

Akcja „Palemka” i obchody 33. Światowego Dnia Młodzieży w Chwaszczynie w TVP 3

Karol Krefta
palemki kgw tuchom sdm panama 2017 3

Młodzież przygotowująca się do wyjazdu do Panamy na spotkanie z papieżem Franciszkiem po raz kolejny zorganizowała akcję „Palemka”. Dochód ze sprzedaży własnymi siłami przygotowanych gałązek zostanie przeznaczony na pokrycie części kosztów związanych z wyjazdem. Materiał telewizyjny z tego wydarzenia przygotowali redaktorzy magazynu katolickiego „Droga” w TVP 3.

Palemki przygotowywało łącznie kilkadziesiąt osób. Młodzieży pomagały panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Tuchomiu. Palemki przygotowano z bukszpanu, bazi i kolorowych kłosów. Udało się związać aż 1000 gałązek.

Zachęcamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia, które przygotowali redaktorzy magazynu katolickiego „Droga” w TVP 3:Więcej informacji nt. ŚDM Panama: www.kierunekpanama.pl lub w parafii w Chwaszczynie: tel. 58 552-80-83, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O przygotowaniach do ŚDM w Panamie pisaliśmy także w osobnym artykule:

„Przygotowania do ŚDM w Panamie.”

 

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież