Chwaszczyno.pl

Kucharki z Chwaszczyna docenione w kulinarnej bitwie

Michał Witt

arcymistrz kulinarny fot magda ttm

 

Zespół z Chwaszczyna z tytułem Arcymistrza Kulinarnego Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego.


W sobotę (3 marca 2018r.) w Krokowej odbyła się V edycja Regionalnej Bitwy Kulinarnej o tytuł Arcymistrza Kulinarnego Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego. Zespóły z Wejherowa, Lipusza i Chwaszczyna mierzyły się z bohaterem konkursowych potraw – ziemniakiem.

W ramach konkursu należało przygotować w 99 minut zestaw trzech potraw z ziemniakiem w roli głównej, ściśle stosując się do dostarczonych przepisów:  kartoflanka, placki ziemniaczane oraz faworki.

Zwycięski zespół z Chwaszczyna, oprócz nagród rzeczowych, zyskał też prawo organizacji przyszłorocznej edycji Regionalnej Bitwy Kulinarnej.

 

Zachęcamy również do obejrzenia relacji telewizji TTM: http://www.telewizjattm.pl/dzien/2018-03-05/45751-bitwa-kulinarna-w-krokowej.html?play=on

 

 

arcymistrz kulinarny fot magda ttm 2

 

fot. źródło: nadmorski24.pl Magda/TTM

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież