Chwaszczyno.pl

Plac zabaw i siłownia na osiedlu „szlachetnym”. Zaproszenie na konsultacje

Rada Sołecka Chwaszczyno
DSCF4678

12 lutego o godz. 19:00 odbędzie się spotkanie mieszkańców osiedla „szlachetnego” w Chwaszczynie, w sprawie urządzenia osiedlowego placu zabaw i siłowni u zbiegu ul. Jeziornej i Bursztynowej.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Chwaszczyna, w szczególności ulic Szafirowej, Złotej, Rubinowej, Jeziornej, Telesfora, Teodora, Bursztynowej, Brylantowej, Diamentowej, Oliwskiej, z Osiedla Angielskiego i Kaszubskiej Drogi na spotkanie w sprawie propozycji urządzenia osiedlowego placu zabaw i siłowni u zbiegu ul. Jeziornej i Bursztynowej.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 12 lutego o godz. 19.00 w nowym obiekcie Strefy Kultury przy ul. Żeromskiego 9.Jolanta Wiercińska
Sołtys sołectwa Chwaszczyno

 

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież