Chwaszczyno.pl

Włamywacze i złodzieje ponownie w Chwaszczynie

Karol Krefta
kradziez chwaszczyno

W ubiegłym tygodniu dwóch włamywaczy weszło na teren jednej z posesji w centrum Chwaszczyna. Złodzieje plądrowali dom i szukali wartościowych rzeczy. Na szczęście nie osiągnęli swojego celu.

Bardzo prosimy o zachowanie czujności. Przestrzegamy mieszkańców, abyście właściwie zabezpieczali swoje mieszkania, a szczególnie kluczyli drzwi, nawet, kiedy jesteście Państwo w domu. Włamywaczom trzeba niewiele czasu, aby okraść mieszkanie.

Czas przedświąteczny, nasze zabieganie i chwila nieuwagi może spowodować, że będziemy mieli do czynienia z nieproszonym gościem, który może być niebezpieczny.

Bądźmy ostrożni.

 

Komentarze   

Gazda
+2 #1 RE: Włamywacze i złodzieje ponownie w ChwaszczynieGazda 2017-12-11 11:06
Złodziej zawsze jest swój - obcy nie wie, co kto ma i gdzie.
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież