Chwaszczyno.pl

Uwaga! Zamknięcie przejazdu ul. Mickiewicza w związku z modernizacją ulicy

Rada Sołecka Chwaszczyno

borowiec droga2

Rozpoczęło się układanie płyt na ul. Mickiewicza od strony żwirowni. Płyty będą układane od bramy prowadzącej na teren firmy Polgravel.

Takie układanie płyt wynika z faktu, że to jest rzeczywisty przebieg drogi gminnej. Odcinek drogi gminnej, który biegnie aktualnie po terenie żwirowni, zostanie w najbliższych tygodniach odtworzony (jeśli pogoda pozwoli) i połączy już utwardzone odcinki ul. Mickiewicza i Sobiesława I.

borowiec droga3

fot. Joanna Spanos-Pianowska / FB

Łącznie zostanie ułożonych ok. 800 szt. płyt w tym 500 szt. nowych płyt ze środków funduszu sołeckiego oraz pozostałe używane płyty z demontażu. Płyty będą układane na szerokość 4 m.

borowiec droga

fot. Rada Sołecka Chwaszczyno

Na czas prac droga będzie zamknięta. Prace powinny zostać zakończone do 15 grudnia br. Prośba do mieszkańców, aby na czas remontu korzystać z objazdu ul. Przemysława i Kaszubską Drogą.

 

Rada Sołecka Chwaszczyno

 

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież