Chwaszczyno.pl

W piątek rozświetlimy choinkę w centrum Chwaszczyna!

Karol Krefta

choinka 2017 3

Zwyczaj zapalania lampek na choince w centrum Chwaszczyna wpisał się w coroczne wydarzenia organizowane przez radę sołecką. W tym roku rozświetlimy ją 8 grudnia po Mszy Świętej o godz. 18:00.


Chwaszczyńska choinka z roku na rok staje się coraz bardziej okazała. Tak jak ostatnie świąteczne drzewo udało się ustawić jedynie siłą ludzkich rąk, tak w tym roku nie obyło się bez pomocy cięższego sprzętu.

choinka 2017 1

Choinka podczas transportu do centrum Chwaszczyna / fot. Rada Sołecka Chwaszczyno, FB

Udało się! Choinka stoi w centrum Chwaszczyna, a już 8 grudnia po Mszy Świętej o godz. 18:00 zapalimy na niej lampki. Zapraszamy wszystkich mieszkańców, szczególnie tych najmłodszych, na to wydarzenie. Na uczestników czeka słodki upominek.

choinka 2017 2

Rozświetlona choinka w ubiegłym roku / fot. Rada Sołecka Chwaszczyno, FB

Świąteczne drzewko będzie zdobiło centrum naszej miejscowości i przypominało o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia.


Do zobaczenia!

 

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież