Chwaszczyno.pl

Zaproszenie na obchody Święta Niepodległości w Chwaszczynie

Jolanta Wiercińska - Sołtys Sołectwa Chwaszczyno

11 listopada 2016 dzien niepodleglosci chwaszczyno 45

Dyrekcja Szkoły Podstawowej i Sołectwo w Chwaszczynie zapraszają na obchody Święta Niepodległości, które odbędą się 11 listopada w naszej miejscowości.


Świętowanie rocznicy odzyskania niepodległości rozpocznie się Mszą Świętą w kościele parafialnym pw. św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Chwaszczynie. Po Eucharystii odbędzie się wspólna modlitwa i złożenie kwiatów przy obelisku w centrum naszej miejscowości.

11 listopada 2016 dzien niepodleglosci chwaszczyno 65

Obchody Święta Niepodległości w roku 2016 w Chwaszczynie

Po nabożeństwie organizatorzy zapraszają do szkoły przy ulicy Mickiewicza 16, gdzie wspólnie zostaną odśpiewane pieśni patriotyczne. Widowisko słowno-muzyczne zapewnią uczniowie chwaszczyńskiej placówki.

11 listopada 2016 dzien niepodleglosci chwaszczyno 78

Obchody Święta Niepodległości w roku 2016 w Chwaszczynie

Oprócz śpiewu i uroczystego apelu będzie można zobaczyć wystawę zdjęć poświęconych miejscom pamięci narodowej oraz malarskie prace uczniów.

11 listopada 2016 dzien niepodleglosci chwaszczyno 91

Obchody Święta Niepodległości w roku 2016 w Chwaszczynie

Dla wszystkich zostanie przygotowany słodki poczęstunek.

11 listopada

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież