Chwaszczyno.pl

Wysoka wygrana w Mini Lotto w Chwaszczynie

Karol Krefta

mini lotto

Ktoś, kto w niedzielę 29 października zagrał w Chwaszczynie w Mini Lotto, z pewnością długo nie zapomni tego dnia. Osoba, która wytypowała liczby 3, 9, 25, 35 i 42, zgarnęła blisko 170 tys. zł.

Niedzielne losowanie o 21:40 w popularnej grze Mini Lotto miało jednego zwycięzcę. 5 poprawnych cyfr wytypowała osoba, która „puściła” zakład w kolekturze w Chwaszczynie. Kupon wzbogaci kogoś o 169 642, 80 zł.

Gra Mini Lotto jest mniejszym odpowiednikiem popularnego „dużego lotka”. Wystarczy skreślić 5 cyfr w jednym zakładzie, aby zagrać o kilkaset tysięcy złotych. Pojedynczy zakład kosztuje 1,25 zł. W Mini Lotto można zagrać każdego dnia – codziennie o 21:40 odbywa się losowanie.

Zwycięzcy gratulujemy wygranej!

 

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież