Chwaszczyno.pl

BEZPŁATNA AKADEMIA SAMOOBRONY

Jarosław Niewiadomski

pomorska szkola walki

Pomorska Szkoła Walki FIGHTER organizuje bezpłatną AKADEMIĘ SAMOOBRONY DEFENDO. Zajęcia odbywać się będą w cyklu roku szkolnego 2017/2018 w Szkole Podstawowej w Chwaszczynie, w ŚRODY od godz. 20:00.

Skierowane są do wszystkich, począwszy od młodzieży zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.


Z doświadczenia z poprzednich edycji wynika, że w zajęciach biorą udział całe rodziny. Mama przychodzi z córką, żona z mężem, tata z synem.

Poza umiejętnościami samoobrony, poprawieniem koordynacji ruchowej, zwiększeniem sprawności fizycznej uczestnicy zapoznają się z szeroko rozumianym aspektem samoobrony: od rozpoznania sytuacji niebezpiecznych, poprzez reakcję naszego organizmu w sytuacjach stresu i zagrożenia, a skończywszy na wykorzystaniu posiadanych umiejętności.

Naszym celem poprawa bezpieczeństwa i wzajemnej współpracy w sytuacjach zagrożenia, nie tylko jako osoba zagrożona ale również jako obserwator sytuacji niebezpiecznej. Zabawa i bezpieczeństwo dla całej rodziny.

 

Jarosław Niewiadomski
Pomorska Szkoła Walki FIGHTER

pomorska szkola walki plakat

 

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież