Chwaszczyno.pl

"To jest temat" na żywo prosto z Banina

nadesłane

 

na zywo to jet temat banino

 

W piątek (11.08.2017r.), NA ŻYWO, program społeczno-interwencyjny "To jest temat" na antenie TVP INFO prosto z Banina. 

Temat - droga, na której nie mogą się minąć samochody. Droga, przez którą nie można wjechać na własną działkę. Droga, którą nie przejedzie straż pożarna. Droga, która dla mieszkańców Banina stała się ogromnym problemem. 

Będą włodarze gminy, strażacy ale najważniejsi są MIESZKAŃCY, którzy będą mogli wyrazić swoje zdanie na temat całej sytuacji. Zapraszamy w piątek na 18:40 na zawężoną drogę. Start programu punktualnie o 19:00.

 

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/505412319801467/?acontext=%7B%22ref%22%3A%22106%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D

 

nadesłane

fot. Radio_Gdańsk/Robert_Groth

 

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież