Chwaszczyno.pl

„Pływanie na byle czym” w Tuchomku. Zbudowałeś już pływającą konstrukcję?

Karol Krefta

plywanie na byle czym 2016

Od kilku lat 15 sierpnia nad jeziorem Tuchomskim gromadzi się liczne grono ludzi, którzy dzięki niesamowitej inwencji i inżynieryjnej smykałce walczą o koronę zwycięstwa w konkursie na najbardziej zdumiewającą jednostkę pływającą.

Impreza odbywa się na plaży przy Ośrodku Wczasowym „Oleńka” w Tuchomku. W ubiegłym roku na wody jeziora Tuchomskiego wypłynęło 6 konstrukcji, które zdołały unieść się na wodzie. Wtedy jury przyznało I miejsce zespołowi „Eco Piraci” z Banina.

plywanie na byle czym

Imprezę prowadzi niezawodny Jacek Miąskowski ze swoim Dynamic Event, a współorganizują ją wspomniany Dworek „Oleńka” oraz sołectwa i Koła Gospodyń Wiejskich w Tuchomiu i Miszewie.

Kto wygra w tym roku? Tego dowiemy się już we wtorek 15 sierpnia! Zapraszamy!

Przypominamy zeszłoroczne zmagania:

 

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież