Chwaszczyno.pl

Droga powiatowa - ul. Długa w Tuchomiu utwardzona asfaltem

Piotr Fikus - Radny Powiatu Kartuskiego

Tuchom2

W ubiegłym tygodniu utwardzono dalszy odcinek ul. Długiej w Tuchomiu – Droga Powiatowa Nr 1902. Powiat na utwardzenie tej drogi przeznaczył kwotę 80 000,00 zł, taką samą kwotę tj. 80 000,00 zł przeznaczyła Gmina Żukowa.

Jak zapewniał Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych Pan Andrzej Puzdrowski, za tę kwotę będzie można utwardzić odcinek około 500 mb. Po przetargu, który wygrała Firma „DROMOS” z Kartuz udało się jednak utwardzić odcinek ponad 700 mb. Po utwardzeniu tego odcinka, Droga Powiatowa – ul. Długa w Tuchomiu jest utwardzona już na całym odcinku, który przebiega przez Sołectwo Tuchom.

Współpraca wicestarosty Kartuskiego Pana Bogdana Łapy, Burmistrza Gminy Żukowo Pana Wojciecha Kankowskiego, jak i moja przyniosła konkretny efekt. Po raz kolejny dowiodłem, iż dane wcześniej obietnice Mieszkańcom Tuchomia zostały spełnione. Teraz kolej na budowę chodnika wzdłuż tej drogi.

Chciałbym podziękować wicestaroście Kartuskiemu Panu Bogdanowi Łapie, Radnym Powiatowym, Burmistrzowi Gminy Żukowo Panu Wojciechowi Kankowskiemu, Radnym Gminy Żukowo, jak również Dyrektorowi Zarządu Dróg Powiatowych Panu Andrzejowi Puzdrowskiemu.


Piotr Fikus

Radny Powiatu Kartuskiego

 

Tuchom1

Komentarze   

Baba Jaga
+3 #4 RE: Droga powiatowa - ul. Długa w Tuchomiu utwardzona asfaltemBaba Jaga 2017-08-05 19:46
Przecież to jest skrót do Banina, Barniewitz i Rębiechowo - więc droga jest z wszech miar potrzebna już od 10 lat.
Cytować | Zgłoś administratorowi
Rychu
-3 #3 Pytanie??Rychu 2017-08-04 14:42
A dla kogo jest ta droga? Przecież na końcu drogi jest tam tylko 10 domów? Zastanawiające. ..
Cytować | Zgłoś administratorowi
Enya
0 #2 PięknieEnya 2017-08-04 13:44
Bardzo ładnie. Teraz czekamy na utwardzenie Jeziornej :-)
Cytować | Zgłoś administratorowi
Tomek
+8 #1 RE: Droga powiatowa - ul. Długa w Tuchomiu utwardzona asfaltemTomek 2017-08-04 08:01
Super!, Tylko kiedy zostaną wyrównane drogi w Chwaszczynie po ostatnich ulewach? np Żeromskiego. Na opłotkach Chwaszczyna układa się płyty a w Centrum cisza...
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież