Chwaszczyno.pl

Mieszkańcy Chwaszczyna w programie "Pytanie na śniadanie"

Michał Witt

pytanie na sniadanie monika bronicka

W ubiegłym tygodniu (27.07.2017r.) mieszkanka Chwaszczyna Monika Bronicka wraz z synem wystąpiła w programie TVP2 "Pytanie na śniadanie". Nasza sąsiadka zaprezentowała swoją najnowszą książkę "Przygoda na rafie".

Jest to książka dla dzieci o charakterze podróżniczo-edukacyjnym. "Przygoda na rafie" opowiada o dziecięcych przygodach w świecie ciekawych zwierząt. Co można robić podczas półrocznego pobytu na morzu? Czy życie na jachcie nie jest nudne? Mimo braku zabawek, gier elektronicznych, czy placu zabaw można spędzać ciekawie wolny czas, gdzie wystarcza kreatywność i otwartość na otaczający świat.

Zachęcamy do zapoznania się z ciekawie zapowiadającą się książką oraz programem TV "Pytanie na śniadanie": „PRZYGODA NA RAFIE”- CODZIENNE ŻYCIE NA MORZU.

 

pytanie na sniadanie tvp2https://pytanienasniadanie.tvp.pl/33380249/przygoda-na-rafie-codzienne-zycie-na-morzu

Okładka książki "Przygoda na rafie":

przygoda na rafie

 

 

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież