Chwaszczyno.pl

Festyn z okazji Dnia Dziecka w Chwaszczynie - zbiórka nagród dla dzieci

Jolanta Wiercińska - sołtys sołectwa Chwaszczyno

festyn rodzinny chwaszczyno 9

W dniu 2 czerwca 2017 r. w Zespole Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie z okazji Dnia Dziecka odbędzie się coroczny Festyn Rodzinny.

W czasie jego trwania odbędą się liczne pokazy, konkursy, konkurencje sprawnościowe oraz zawody sportowe dla dzieci. Dzięki sponsorom wszystkie dzieci będą mogły bezpłatnie korzystać z urządzeń zabawowych, otrzymają nagrody i niespodzianki.

Rada Rodziców zwraca się z prośbą o wsparcie festynu w postaci podarowania nagród dla dzieci biorących udział w różnych konkursach i zawodach sportowych, które odbywać się będą w czasie festynu oraz na loterię fantową. Dochód z festynu przeznaczony zostanie na wyposażenie szkolnego placu zabaw w nowe urządzenia zabawowe.

Lista Darczyńców zostanie umieszczona w mediach lokalnych oraz na stronie internetowej naszej szkoły.

Nagrody można przekazać Przewodniczącej Rady Rodziców Elżbiecie Kolka w Sklepie Wielobranżowym ABC przy ul. Oliwskiej 88. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu tel.: 58 552 80 10.

Sołtys sołectwa Chwaszczyno
Jolanta Wiercińska

 

Komentarze   

ahin
0 #1 godzinaahin 2017-05-17 09:53
Od której godziny rozpocznie się impreza?
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież