Zapraszamy do nowo otwartego Klubu Rodzica w Chwaszczynie „mama mija”

nadesłane

mamaija

Klub Rodzica (mama mija) to cykliczne spotkania dla rodziców, rodziców z dziećmi, dziadków z wnukami, odbywające się w punkcie przedszkolnym Arka Noego w Chwaszczynie.


Aby zostać członkiem klubu wystarczy przyjść do nas, zapoznać się z regulaminem, wypełnić formularz i gotowe. Klubowicze mają okazję spotkać się z innymi rodzicami, wymienić doświadczenia, poznać osoby z sąsiedztwa, uczestniczyć w ciekawych warsztatach, kreatywnie spędzić czas ze swoją pociechą. Ważnym aspektem jest również to, że dzieci, które nie chodzą do żłobka czy przedszkola a uczestniczą w spotkaniach Klubu, mają kontakt z rówieśnikami. Uczą się przez to współdziałania w grupie i innych zachowań społecznych oraz zabawy z innymi dziećmi.

W ramach Klubu Rodzica proponujemy:


• spotkania klubowe rodziców, pozwalające na wymianę doświadczeń i przeżyć,
• towarzyskie rozmowy i dyskusje na tematy ważne, proponowane przez zainteresowanych,
• wspólne zajęcia z edukacji kulturalnej i estetycznej,
• warsztaty plastyczne,
• ciekawe i różnorodne propozycje rodzinnego spędzania czasu wolnego,
• wspólne gry i turnieje gier planszowych,
• spotkania wielopokoleniowe,
• interesujący księgozbiór dla rodziców,
• rozmowy, spotkania ze specjalistami z dziedziny rozwoju, wychowania i żywienia dziecka, alergologii, fizykoterapii,
• wykazy polecanych stron internetowych oraz portali społecznościowych adresowanych do rodziców i dzieci,
• przyjazną przestrzeń i miłą atmosferę przy kawie lub herbacie.

Zapraszamy wszystkich chętnych klub jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00 adres:  Chwaszczyno ul. Gdyńska 36 jest to ok. 500 m. za rondem w kierunku Żukowa, w budynku przedszkola Arka Noego. Nasza sala jest dostosowana dla niemowląt jak i dzieci starszych.  Jesteś karmiącą matką – nie ma problemu, u nas spokojnie możesz nakarmić dziecko, podgrzać mleko, podać deserek czy obiadek, jesteśmy w pełni dostosowani do potrzeb wszystkich maluszków.  

mamaija1

 

Zbliżają się chłodne dni, spacer z dzieckiem na plac zabaw przestaje być atrakcyjny. Nie pozwól dziecku aby całymi dniami siedziało w domu przed telewizorem, przyjdź do nas wymienimy się doświadczeniami, a twoje dziecko dzięki spotkaniom zyska pewność siebie w grupie rówieśniczej,  a przy tym rozwinie się manualnie dzięki szerokiej gamie zabawek edukacyjnych jakie posiadamy.

mamaija2


W związku z małymi poprawkami  związanymi z estetyką placówki ,informujemy że klub będzie otwarty od 10.10.2016 – tego dnia zapraszamy na pyszne wypieki serwowane przy kawie lub herbacie z relaksująca muzyką w tle.

 

 

Komentarze   

Justyna Siebner
0 #2 Prośba o informacjęJustyna Siebner 2019-04-24 21:34
Witam. Czy zajęcia odbywają się codziennie? Jak to wygląda organizacyjnie? Interesuje mnie przyjezdzanie na powiedzmy 2 godzinki z dzieckiem które w grudniu skończyło 2 lata. Chciałabym aby miał kontakt z innymi dziećmi nie tracąc przy tym czasu ze mną. Pozdrawiam Justyna Siebner
Cytować | Zgłoś administratorowi
Katarzyna Romanowska
0 #1 Klub rodzicaKatarzyna Romanowska 2016-12-19 09:52
Witam
Proszę o kontakt chciałbym zapytać o kilka rzeczy związanych z klubem
Jestem Mamą 2,5 letniej Emilki i 5 tyg Juliana chciałbym przyjechać do klubu
Czy można o każdej porze między 9-17?
Czy są jakieś zajęcia dla dzieci? Coś muzycznego czy plastycznego? Jakie są koszty?
Pozdrawiam
Kasia
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież