Chwaszczyno.pl najlepszą stroną internetową sołectwa w Polsce.

Michał Witt

 solectwa-w-sieci-final1

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że portal Chwaszczyno.pl jest według jury konkursu „Sołectw@ w sieci" najlepszą stroną internetową sołectwa w Polsce.

W piątek 7 czerwca 2013 r. w Senacie Rzeczpospolitej Polskiej odbył się finał konkursu „Sołectw@ w sieci”. Jak już wcześniej informowaliśmy strona Chwaszczyna zwyciężyła w eliminacjach wojewódzkich i dzięki temu znalazła się w szesnastce finalistów ogólnopolskich, z których jury wybrało trzy najlepsze strony, zaś internauci głosując poprzez specjalny formularz na stronie konkursowej, przyznali nagrodę publiczności.

Podczas finału prace były oceniane pod względem estetycznym oraz merytorycznym z uwzględnieniem karty oceny z etapu eliminacji przez jury w składzie: Prezes Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów - senator Ireneusz Niewiarowski, Przedstawiciel Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, Przedstawiciel Związku Województw RP, Przedstawiciel organizacji pozarządowych zajmujących się społeczeństwem informacyjnym na wsi, Przedstawiciel środowiska agencji reklamowych, Redaktor naczelna Gazety Sołeckiej – Joanna Iwanicka.

- Dajecie państwo bardzo dobry przykład, który na pewno będzie się rozprzestrzeniał też na inne sołectwa. Mam nadzieję, że wkrótce niemal wszystkie sołectwa będą miały swoją stronę internetową. Obejrzałam najlepsze z istniejących już stron i z podziwem przyznaję, że są doskonałym przykładem komunikacji władz sołectwa ze społecznością i źródłem niezwykle ciekawych i ważnych informacji. - mówiła minister Magdalena Młochowska z Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji podczas wręczania nagród.

solectwa-w-sieci-2013 007

Zwycięzcy:

I miejsce - www.chwaszczyno.pl (woj. pomorskie)
II miejsce - www.wojcieszyce.info (woj. lubuskie)
III miejsce - www.mikolajewice.bnx.pl(woj. wielkopolskie)
Nagroda publiczności - www.raclawice.net(woj. opolskie)

Jest to dla portalu duże wyróżnienie, a taka nagroda zobowiązuje i motywuje nas do dalszej pracy nad rozwojem strony.

Gratuluję wszystkim mieszkańcom Chwaszczyna, bo jest to nagroda dla całej naszej społeczności, portal Chwaszczyno.pl tworzony jest przez mieszkańców i z myślą o nich. Chwaszczyno i Gmina Żukowo jest od wczoraj na ustach wielu osób. Na naszą stronę wchodzą osoby z najdalszych zakątków Polski. Jest to wspaniała promocja regionu! W tym miejscu chciałbym zaprosić mieszkańców naszej miejscowości do współpracy przy współtworzeniu portalu, żebyśmy mogli być jeszcze lepsi. Nikt nie zrobi tego lepiej niż my sami!

Gratulujemy wszystkim finalistom konkursu cieszę się, że miałem możliwość poznać twórców najlepszych stron sołeckich w Polsce. Dziękuję za wszystkie telefony, smsy i e-maile z gratulacjami.

Jako, że dzięki pierwszemu miejscu w kraju staliśmy się niejako wzorem dla innych sołectw w całej Polsce, chciałbym zaoferować swoją bezpłatną pomoc przy tworzeniu stron dla małych i większych sołectw.

W artykule wykorzystałem zdjęcie ze strony Senatu RP autorstwa Pani Katarzyny Czerwińskiej oraz z facebooka Senatora Ireneusza Niewiarowskiego. Na uroczystości było wielu fotoreporterów. Jeśli posiadasz zdjęcia z uroczystości, proszę prześlij je na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

O konkursie można przeczytać również: Senat RP, Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, TVP Info, Strona konkursu

 

Michał Witt

 

 Michal-Witt-autor-najlepszej-strony-w-kraju

 

solectwa-w-sieci-final2

 

 

solectwa-w-sieci-2013 014

Komentarze   

Firma ANDULAX
0 #6 ANDULAX.PLFirma ANDULAX 2015-10-19 14:31
W imieniu firmy Andulax składamy Najserdeczniejs ze Gratulacje Twórcą portalu chwaszczyno.pl za zajęcie 1 miejsca.
Cytować | Zgłoś administratorowi
Dominika
0 #5 RE: Chwaszczyno.pl najlepszą stroną internetową sołectwa w Polsce.Dominika 2014-10-20 10:41
Moje gratulacje.
Cytować | Zgłoś administratorowi
okon
0 #4 zapraszamokon 2013-09-20 07:13 Cytować | Zgłoś administratorowi
rossoszyca.pl
0 #3 RE: Chwaszczyno.pl najlepszą stroną internetową sołectwa w Polsce.rossoszyca.pl 2013-08-15 09:51
Gratulacje :D
Cytować | Zgłoś administratorowi
darek 123
+3 #2 RE: Chwaszczyno.pl najlepszą stroną internetową sołectwa w Polsce.darek 123 2013-06-08 17:52
Gratulacje :-)
Cytować | Zgłoś administratorowi
Andrzej Korona
+4 #1 wojcieszyce.inf oAndrzej Korona 2013-06-08 16:00
Serdecznie gratuluję:
a) bardzo dobrej strony,
b) pierwszego miejsca we Konkursie,
c) lżejszej nagrody ;)
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież