2) bezpłatnym kursie komputerowym, który jest dedykowany dla osób w wieku powyżej 50 lat,

Modne kobiece stylizacje opierają się nie tylko na zwiewnych sukienkach i zmysłowych botkach, ale również na dobrze dobranych dodatkach. Codzienne zestawy do pracy mogą stać się jeszcze elegantsze za sprawą jednego tylko dodatku – estetycznego zegarka na rękę. Warto raz zainwestować, gdyż z jego pomocą można nadać szyku nawet najprostszej bluzeczce czy minimalistycznemu żakietowi. Poniżej nasz subiektywny przegląd zegarków damskich do 800 zł.

Sukces na Pomerania Cup oraz start Sary Elwart w Karate 1 w Istambule

Agata Uwijała / KS Gokken
Kategoria:

gokken rumia 1

Za nami pierwszy start dla młodszej kadry w tym sezonie szkolnym na turnieju POMERANIA CUP w Rumi. 387 osób z 37 klubów z Polski i Rosji walczyło o medale Pomorskiej Ligi Karate.

Nasi zawodnicy po ciężko przepracowanych wakacjach (3 obozy szkoleniowe oraz 1 zgrupowanie) odnieśli świetne wyniki na matach.

Łącznie zdobyliśmy 15 złotych medali, 8 srebrnych oraz 27 brązowych, co uplasowało nas na pierwszym miejscu w klasyfikacji generalnej klubów.

gokken rumia 2

Złota drużyna w składzie Aleksandra Górska, Amelia Skuras oraz Zuzanna Potracka / fot. nadesłane

Nasz senior Filip Wendt został najlepszym zawodnikiem turnieju, zdobywając aż 3 złote medale, natomiast Zuzanna Potracka uplasowała się na 4 miejscu w ogólnej klasyfikacji zawodników z dorobkiem 2 złotych i 1 brązowego medalu.

Był to ostatni sprawdzian przed nadchodzącymi Mistrzostwami Polski Juniorów Młodszych, Juniorów oraz Młodzieżowców, które odbędą się w ten weekend w Pleszewie. Tak świetne wyniki dają dobre rokowania przed najważniejszą imprezą karate w Polsce dla tych kategorii wiekowych.

gokken rumia 3

Sara Elwart w Istanbule / fot. nadesłane

Nasza seniorka Sara Elwart w tym czasie została powołana z ramienia Kadry Narodowej do startu w Premier League w Istambule. Prawie 100 zawodniczek stanęło do walki w kategorii -61kg, Sara nieznacznie uległa Francuzce 2:4 i niestety skończyła turniej.