Trzy punkty zostają w Chwaszczynie. Pewna wygrana KS Chwaszczyno.

{module do-reklamy-intertekst|none}

W 13. kolejce R-GOL.com IV ligi piłkarze KS Chwaszczyno pewnie wygrali 3:0 (3:0) na własnym boisku z Powiślem Dzierzgoń. Mecz rozstrzygnął się już w pierwszej połowie, w której zawodnicy strzelili wszystkie bramki. Strzelcami byli: Przemysław Duda (22), Mirosław Mitura (38 – karny) i Łukasz Czerwionka (45+2). Od 52. minuty gospodarze grali w przewadze po drugiej żółtej kartce dla Sławomira Ziemaka.

Skład KS Chwaszczyno w 13. kolejce:

Grubba – Laskowski, Czuk, Mitura, Saczewski – Gorczyca (67 Śmigielski), Czuk, Ziemak, Duda (80 Radoń), Czerwionka (87 Sendecki) – Piotrowski (67 Beyl).

Po trzynastu meczach KS Chwaszczyno zajmuje 5. lokatę i ma 24pkt. Do prowadzącego GKS Przodkowo traci 9 oczek.

Najbliższy mecz, tj. 26 października o godz. 14:00 KS Chwaszczyno zagra na wyjeździe z Olimpią Sztum. Wszystkich kibiców zachęcamy do wspierania naszego klubu.