Dzięki konstruktywnej współpracy z Burmistrzem Gminy Żukowo Panem Wojciechem Kankowskim od 1 września zostanie uruchomiona nowa linia busowa nr 818 z centrum Chwaszczyna do PKM Gdańsk Osowa. Nowe połączenie ma na celu uruchomienie alternatywnego połączenie komunikacyjnego Chwaszczyna z Trójmiastem w godzinach szczytu. Bus będzie kursował od przystanku zlokalizowanego przy kościele na ul. Mickiewicza, w kontynuacji ulicą przy szkole, Sobiesława I przez Nowy Świat i ul. Barniewicką. Dokładna lokalizacja przystanków i godziny odjazdów poniżej.
W najbliższych dniach zostało zaplanowane w urzędzie spotkanie z przewoźnikiem aby porozmawiać o lepszym dopasowaniu rozkładu jazdy busa do rozkładu PKM. Proszę o przekazywanie e-mailem (soltys@chwaszczyno.org) do rady sołeckiej ewentualnych sugestii jak lepiej dopasować rozkład jazdy. Swoje sugestie można przekazywać kierowcy autobusu.
Uczniowie szkoły w Chwaszczynie mogą korzystać z przejazdów busem na podstawie biletów otrzymanych w szkole.
Sołectwo Chwaszczyno
Rozkład jazdy linii nr 818
Chwaszczyno Mickiewicza Kość. – Gdańsk Osowa PKP
Lp | Przystanek | 1801 | 1803 | 1805 | 1807 | 1809 | 1811 |
D | D | D | D | D | D | ||
1 | Chwaszczyno, Mickiewicza Kościół | 6:15 | 6:52 | 7:27 | 15:15 | 16:15 | 17:00 |
2 | Chwaszczyno, Szkoła | 6:16 | 6:53 | 7:28 | 15:16 | 16:16 | 17:01 |
3 | Chwaszczyno, Mickiewicza I | 6:18 | 6:55 | 7:30 | 15:18 | 16:18 | 17:03 |
4 | Chwaszczyno, Mickiewicza II | 6:21 | 6:58 | 7:33 | 15:21 | 16:21 | 17:06 |
5 | Chwaszczyno, Sobiesława | 6:23 | 7:00 | 7:35 | 15:23 | 16:23 | 17:08 |
6 | Chwaszczyno, Przemysława I | 6:26 | 7:03 | 7:38 | 15:26 | 16:26 | 17:11 |
7 | Chwaszczyno, Sobiesława I | 6:27 | 7:04 | 7:39 | 15:27 | 16:27 | 17:12 |
8 | Chwaszczyno, Nad Jeziorem | 6:29 | 7:06 | 7:41 | 15:29 | 16:29 | 17:14 |
9 | Chwaszczyno, Osowa PKP | 6:31 | 7:08 | 7:43 | 15:31 | 16:31 | 17:16 |
Lp | Przystanek | 1802 | 1804 | 1806 | 1808 | 1810 | 1812 |
D | D | D | D | D | D | ||
1 | Chwaszczyno, Osowa PKP | 6:33 | 7:10 | 7:46 | 15:35 | 16:35 | 17:20 |
2 | Chwaszczyno, Nad Jeziorem | 6:35 | 7:12 | 7:48 | 15:37 | 16:37 | 17:22 |
3 | Chwaszczyno, Sobiesława I | 6:37 | 7:14 | 7:50 | 15:39 | 16:39 | 17:24 |
4 | Chwaszczyno, Przemysława I | 6:38 | 7:15 | 7:51 | 15:40 | 16:40 | 17:25 |
5 | Chwaszczyno, Sobiesława | 6:41 | 7:18 | 7:54 | 15:43 | 16:43 | 17:28 |
6 | Chwaszczyno, Mickiewicza II | 6:44 | 7:21 | 7:57 | 15:46 | 16:46 | 17:31 |
7 | Chwaszczyno, Mickiewicza I | 6:46 | 7:23 | 7:59 | 15:48 | 16:48 | 17:33 |
8 | Chwaszczyno, Szkoła | 6:48 | 7:25 | 8:01 | 15:50 | 16:50 | 17:35 |
9 | Chwaszczyno, Mickiewicza Kościół | 6:49 | 7:26 | 8:02 | 15:51 | 16:51 | 17:36 |
OZNACZENIA:
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
One Response
kto wymyślił autobus w najwęższym miejscu ulicy Mickiewicza ?