{module do-reklamy-intertekst|none}
Od środy 28 grudnia 2011 r. rozpoczynają się w naszej parafii wizyty duszpasterskie. Poniżej szczegółowy porządek:
PORZĄDEK WIZYT DUSZPASTERSKICH – KOLĘDA 2011 / 2012 |
|||
Dzień |
Data |
Miejscowość / ulica |
Godz. |
Środa |
28.12.2011 r. |
1) Tuchom po prawej stronie szosy od p. Domaszk, Semmerling, ul. Ogrodowa, Kwiatowa, Gdyńska do Spacerowej 2) Tuchom po prawej stronie szosy: Gdyńska 31-41 do Wesołej, Wesoła, Spacerowa 1, Dębowa, Pszenna |
15.00 |
Czwartek |
29.12.2011 r. |
1) Tuchomek: Polna, Żytnia, Spacerowa. Wczasowa, Tęczowa, Jeziorna(p. Krausa) 2)Tuchom:ul. Długa(cała), Lipowa, Topolowa |
15.00 |
Piątek |
30.12.2011 r. |
1)Tuchom: ul. Brzozowa, Sosnowa, dalej w głąb do p. Wanke i Wiśniewskich 2) Tuchom: ul. Szkolna od państwa Lidzbarskich do Leśniczówki, lewa str szosy(p.Herka) do ul Długiej |
15.00 |
Poniedziałek |
02.01.2012 r. |
1) Tuchom po lewej stronie szosy od ul. Długiej do państwa Wickich, ul. Banińska, Żukowska, Miszewska, Nowy Tuchom 2) Tuchom po prawej stronie szosy od Wesołej do |
15.00 |
Wtorek |
03.01.2012 r. |
1) Droga Kaszubska od Gdyńskiej do Oliwskiej, Ogrodowa, Oliwska 30-81, Teodora, Telesfora, Bursztynowa 2) Droga Kaszubska od ul. Oliwskiej do lasu, Wrzosowa, Kasztanowa, Brzozowa, Świerkowa, Akacjowa, Bogusława, Jadwigi od strony Drogi Kaszubskiej |
15.00 |
Środa |
04.01.2012 r. |
1) Wieniawskiego, Moniuszki, Szymanowskiego, Chopina, Klonowa, Jarzębinowa, 2) Ulice nad Jeziorem Wysockim: Sambora I, Wysocka, Szczęśliwa, Cicha, Spacerowa, Widokowa, Zaciszna, , Małgorzaty, Mirosławy, Katarzyny, Jadwigi(od jeziora), Damroki, Anastazji, Eufemii, Gertrudy, Zwinisławy |
15.00 |
Czwartek |
05.01.2012 r. |
1) Chełmińska, Miła, Kawelska, Spokojna 2) Gdańsk – Osowa: Kielnieńska od torów kolejowych do Chełmińskiej i Gnieźnieńskiej, Iławska |
15.00 |
Sobota |
07.01.2012 r. |
1) Gdańsk – Osowa: Kielnieńska od Chełmińskieji Gnieźnieńskiej do Bursztynowej 2)Gnieźnieńska, Kruszwicka |
14.00 |
Niedziela |
08.01.2012 r. |
1) Chojnicka, Kwidzyńska 2) Myśliborska, Złotowska, Krajeńska |
14.00 |
Poniedziałek |
09.01.2012 r. |
1) Kacze Buki od Myśliborskiej do p. Kortas, Stefanowskich, Bieschke, Lademann 2) Starochwaszczyńska i Kacze Buki do p. Rudnik, Pozańskich |
15.00 |
Wtorek |
10.01.2012 r. |
1) Starochwaszczyńska od p. Klein do Rum 2) Czarne Błota: Świętobora, Warcisława, Jaromira, Przemysława |
15.00 |
Środa |
11.01.2012 r. |
1) Czarne Błota: Sobiesława I nry 41-97, Mściwoja 2) Szosa Kacka: Gdyńska, Chwaszczyńska, Kolonia, Pomianowskiego, Bielińskiego |
15.00 |
Czwartek |
12.01.2012 r. |
1) Droga Bojańska: Polna koło p. Fopke, Rewerenda, Wiczlińska 2) Polna(do Rewerendy), Dąbrówki |
15.00 |
Piątek |
13.01.2012 r. |
1) Gdyńska od ronda do p. Biesek, Wiejska 2) Węglowa |
15.00 |
Sobota |
14.01.2012 r. |
1) Wybickiego, 2) Karczemki: Bociania, Jeziorna, Oliwska od Bocznej do Jeziornej, Granitowa, Pastelowa |
14.00
|
Niedziela |
15.01.2012 r. |
1) Prusa, Tuchomska od Oliwskiej do Przyleśnej, Przyleśna 2) Szmaragdowa, Radarowa, Szafirowa, Złota, Jeziorna, Brylantowa, Diamentowa, nowe osiedle nad Jeziorem Osowskim |
14.00
|
Poniedziałek |
16.01.2012 r. |
1) Oliwska od Markopolu do Bocznej, Boczna, Rzemieślnicza, Orzeszkowej, Nałkowskiej, Św. Wojciecha 2) ks. Sarnowskiego, ks. Kupera, Ceynowy od Oliwskiej, Abrahama, Gdyńska nry 35-55 i 24-36 |
15.00 |
Wtorek |
17.01.2012 r. |
1) Oliwska od Markopolu do p. Miąskowskich, Tuwima, Krótka, 2) Lisie Błota od państwa Pospiesznych,Tuchomska, Dobrzewińska, Lisia |
15.00 |
Środa |
18.01.2012 r. |
1) Mazurowo: Derdowskiego, Sychty, Majkowskiego 2) Konopnickiej, Jana Pawła II, Brzechwy, Fredry, Makuszyńskiego, Asnyka, Leśmiana, Staffa |
15.00 |
Czwartek |
19.01.2012r. |
1) Żeromskiego, Gałczyńskiego, Norwida 2) Łąkowa iPoprzeczna |
15.00 |
Piątek |
20.01.2012r. |
1) Sienkiewicza, Słowackiego 2) Mickiewicza, Kochanowskiego |
15.00 |
Sobota |
21.01.20012r. |
1) Borowiec – Sobiesława I do Świętopełka, Kopalniana, Żwirowa, Kamienna, Racibora, Żwirowa, Torfowa, Piaskowa, Błotna, Reja, Krasickiego 2) Lisie Błota od państwa Ziętek – Wąska, Słoneczna, Podleśna |
14.00 |
Niedziela |
22.01.2012r. |
1)Lisie Błota: Leśna 2) zgłoszenia indywidualne – kolędy dodatkowe |
14.00 |
{module dol-artykulu|none}