Chwaszczyno.pl

Spawacz TIG oraz MAG

Dodaj do ulubionych
Kontakt WostokHR - praca@wostokhr.pl
Dodane 2018-11-08 11:55:44
Autor

Opis

Wostok HR zajmuje się budowaniem zespołów do działów, zakładów oraz magazynów produkcyjnych, oraz dystrybucyjnych. Zarządzamy kompleksowo rekrutacjami oraz odpowiadamy za zatrudnienia w danym miejscu pracy.

Obecnie dla naszego Klienta o międzynarodowym zasięgu poszukujemy kandydatów do pracy w okolicach Żukowa na stanowisko:

Opis stanowiska:

      Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej

      Spawanie metodą TIG oraz MAG pod RTG

Wymagania:

      Co najmniej 2 lata doświadczania w spawaniu rur metodą TIG

      Umiejętność spawania rur ze stali węglowej lub nierdzewnej pod rtg

      Mile widziane aktualne uprawnienia spawalnicze

      Warunkiem zatrudnienia jest pozytywne przejście prób spawalniczych

      Pracowitość, sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę

      Przestrzeganie zasad BHP.

Oferujemy:

      Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania,

      Odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę,

      Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę, w systemie 2-zmianowym,

      Możliwość realizacji kontraktów zagranicznych,

     Premie i dodatki do wynagrodzenia, pakiet socjalny: pożyczka zakładowa, opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych i kulturalno- oświatowych, dofinansowanie do wypoczynku dzieci

KRAZ 13050

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 470
Wyświetlony: 38
Wygasa: 2018-11-29 11:55:44